به تارنمای مجموعه ی AKTonics خوش آمدید

لطفا در نظر داشته باشید با توجه به مشغله ی کاری زیاد بروزرسانی سایت و اضافه کردن محتوی جدید به کندی پیش خواهد رفت. همچنین در با توجه به کمبود وقت کافی برای مواردی که در جای درست ثبت نشده اند، هرگونه نظر یا پیغامی که در جای مناسب ثبت نشده باشد بدون اطلاع قبلی حذف خواهد شد. لطفا برای راهنمایی در مورد یک مطلب خاص در بخش انتهایی همان صفحه سوال خود را ثبت کنید و برای خرید از سایت، سفارش پروژه یا پشتیبانی موارد خریداری شده از طریق صفحه ی تماس با ما روی پیام رسان واتزاپ یا تلگرام پیغام ثبت کنید. خواهشمندیم از موارد بیهوده بپرهیزید. از همراهی و شکیبایی شما متشکریم...

فروش انواع تابلو LED – بهترین قیمت بالاترین کیفیت

style

DSC_0332.jpg

طی چند سال گذشته باتوجه به پیشرفت چشم گیر LED و پدیدار شدن LED های اوال و کلاهی با نور و طول عمر بالا، تابلو های LED جایگاه ویژه ای را در تبلیغات بدست آورده اند. در ادامه  ی این مطلب میتوانید چند نمونه از کار های LED من را مشاهده نمایید و در صورت نیاز برای خودتان سفارش ثبت کنید.

 

تابلوی دولایه قاب دار

از این نوع تابلو برای بیرون مغازه ها استفاده میشود، این تابلو ها دارای منبع تغذیه ی خارجی، فلشر داخل و قاب المینیومی و یا پروفیلی هستند. این تابلو ها به صورت یک طرفه و دو طرفه قابل اجرا هستند و در صورت نیاز میتوان تابلو های یک طرفه را به دو طرفه نیز تبدیل کرد. این تابلو ها قابلیت بازشدن و سرویس دارند.

DSC_0335

DSC_0332

 

تابلوی دولایه پشت شیشه ای بدون قاب فریملس

این تابلو ها فاقد قاب هستند و به منظور عدم اشغال دید داخل مغازه دورگیری شده اند، این تابلو ها دارای منبع تغذیه خارجی هستند و در صورت نیاز میتوان به آنها فلشر اضافه کرد. این تابلو ها به صورت یک طرفه قابل اجرا هستند. پشت این تابلو ها  باز بوده و قابلیت سرویس شدن دارند.

photo_2016-06-28_11-53-29

 

تابلوی تک لایه قاب دار

از این تابلو ها بیشتر برای پلاک منازل و مجتمع ها استفاده می شوند. ویژگی اصلی این تابلو ها ارزان بودن نسبت به دولایه ها است. این تابلو ها دارای منبع تغذیه خارجی هستند و در مورد پلاک تغذیه ی آنها از آیفون تامین میگردد. در صورت نیاز میتوان به آنها فلشر اضافه کرد. این تابلو ها به صورت یک طرفه قابل اجرا هستند. پشت این تابلو ها  باز نبوده ولی قابلیت سرویس شدن دارند.

DSC_0400

DSC_0399

 

تابلوی تک لایه اداری

از این نوع تابلو برای نمایش عناوین اداری مانند مطب دکتر، پست، رختکن و … استفاده میشود. این تابلو ها همانند پلاک دارای قاب هستند. این تابلو ها دارای منبع تغذیه خارجی هستند و در صورت نیاز میتوان به آنها فلشر اضافه کرد. این تابلو ها به صورت یک طرفه قابل اجرا هستند. پشت این تابلو ها  باز بوده و قابلیت سرویس شدن دارند.

تصاویر به زودی اضافه خواهند شد.

 

تابلوی تک لایه پشت شیشه ای بدون قاب فریملس

این تابلو ها فاقد قاب هستند و به منظور عدم اشغال دید داخل مغازه دورگیری شده اند، این تابلو ها دارای منبع تغذیه خارجی هستند و در صورت نیاز میتوان به آنها فلشر اضافه کرد. این تابلو ها به صورت یک طرفه قابل اجرا هستند. پشت این تابلو ها  باز بوده و قابلیت سرویس شدن دارند.

تصاویر به زودی اضافه خواهند شد.

 

تابلوی اپاکو قاب دار

از این تابلو ها برای نمایش متون و آرم های چند رنگ و شکل های مختلف استفاده میشود. این تابلو ها دارای قاب، منبع تغذیه خارجی، واحد کنترل رنگ هوشمند هستند و در صورت نیاز میتوان به آنها فلشر اضافه کرد. این تابلو ها به صورت یک طرفه و دو طرفه قابل اجرا هستند. ساختار این تابلو ها به صورت چند لایه و پیچیده است ولی قابلیت سرویس شدن دارند.

DSC_0239

DSC_0238

 

تابلوی اپاکو پشت شیشه ای بدون قاب فریملس

این تابلو ها فاقد قاب هستند و به منظور عدم اشغال دید داخل مغازه دورگیری شده اند، نوشته در این تابلو ها به صورت بزرگ و قابل خواندن از فواصل زیاد و به صورت یک دست است، این تابلو ها دارای منبع تغذیه خارجی و واحد کنترل رنگ هوشمند هستند و در صورت نیاز میتوان به آنها فلشر اضافه کرد. این تابلو ها به صورت یک طرفه قابل اجرا هستند. پشت این تابلو ها  باز نبوده ولی قابلیت سرویس شدن دارند.

20160603_192853

20160606_205956

 

تابلو های ابعاد بزرگ (بیشتر از ۱ متر در یک متر)

تابلو های LED بیشتر از ۱ متر در ۱ متر به صورت تکه تکه کار خواهند شد. تمامی موارد بالا به صورت ابعاد بزرگ قابل اجراست ولی هزینه ی تابلو های بالا ۱ متر در ۱ متر بالا خواهد شد. در صورت نیاز تماس حاصل نمایید.

DSC_0371

DSC_0378

 

نحوه ی سفارش

واتزاپ تلگرام

کلیه ی تصاویرمربوط به پروژه های اختصاصی انجام  شده توسط این مجموعه هستند.

سفارش پروژه و خرید موارد موجود در سایت

در صورتی که تمایل به انجام پروژه و یا قصد خرید موارد موجود در سایت را دارید، با استفاده از اطلاعات ذکر شده در این صفحه با ما در ارتباط باشید. توجه داشته باشید رعایت قوانین و احترام گذاشتن به شیوه ی کاری مجموعه الزامی است. چنانچه امکان انجام پروژه ی شما وجود داشته باشد بعد از ارزش یابی پروژه ی شما قیمت حدودی آن خدمت شما اعلام خواهد شد و در صورت تمایل پروژه ی شما تکمیل خواهد شد.

درمورد مدیریت مجموعه

ابوالفضل خزائی

با سلام و تشکر از بازدید شما؛ این وب سایت با هدف انتشار مطالب، دانش و تجربه ی من در زمینه های الکترونیک، کامپیوتر، مدیریت سرور، مکانیک و ماشین آلات صنعتی، کنسول های بازی و ... راه اندازی شده است. امیدوارم از مطالب آن استفاده کنید، لذت ببرید و با نظرات، انتقادات و پیشنهادات خودتان به پیشرفت آن کمک کنید. ابوالفضل خزائی

برای این مطلب یک نظر ثبت شده است.

  1. Marlee در تاریخ 19 تیر 1395 می فرماید :

    Good to see real expertise on display. Your contribution is most welcome.تذکر مهم : نام و نام خانوادگی صحیح و کامل خود را به فارسی تایپ کنید.
تذکر مهم : به پیغام هایی که در نام و نام خانوادگی، آدرس ایمیل و آیدی تلگرام یا شماره واتزاپ آن ها مغایرت وجود داشته باشد پاسخ داده نخواهد شد.
تذکر مهم : پر کردن تمامی فیلد ها با اطلاعات صحیح و معتبر برای ارسال نظر/سوال اجباری است. به نظرات و سوالاتی که اطلاعات آن ها صحیح نیست پاسخ داده نخواهد شد.
تذکر مهم : در صورتی که در ثبت اولین پیغام خود قوانین سایت را رعایت نکنید، سیستم به صورت اتوماتیک پیغام های بعدی شما را حتی در صورت اصلاح اطلاعات حذف خواهد کرد.

جدیدترین نوشته های تارنما