به تارنمای مجموعه ی AKTonics خوش آمدید

لطفا در نظر داشته باشید با توجه به مشغله ی کاری زیاد بروزرسانی سایت و اضافه کردن محتوی جدید به کندی پیش خواهد رفت. همچنین در با توجه به کمبود وقت کافی برای مواردی که در جای درست ثبت نشده اند، هرگونه نظر یا پیغامی که در جای مناسب ثبت نشده باشد بدون اطلاع قبلی حذف خواهد شد. لطفا برای راهنمایی در مورد یک مطلب خاص در بخش انتهایی همان صفحه سوال خود را ثبت کنید و برای خرید از سایت، سفارش پروژه یا پشتیبانی موارد خریداری شده از طریق صفحه ی تماس با ما روی پیام رسان واتزاپ یا تلگرام پیغام ثبت کنید. خواهشمندیم از موارد بیهوده بپرهیزید. از همراهی و شکیبایی شما متشکریم...

ایده ی گردشگری با ون

style

این چیه؟ کلنگه، آوردم پایین سایت رو بکنم فوتر بکارم. ها ها ها ها ها

خیلی خب بگذریم، گردشگری با ون یا ون کمپین یکی از روش های گردشگری است که به دو دلیل از محبوبیت زیادی برخوردار است. اول اینکه از هزینه های کم تری نسبت به گردش گری با خودرو و اقامت در خودرو و یا گردشگری با تور است. دوم آنکه در این روش از ون به عنوان خانه ی قابل حمل استفاده می کنند و تمامی امور همانند یک خانه ی معمولی و راحت است.

معمولا افرادی که از این روش استفاده می کنند یا ون رو خودشون طراحی می کنند یا از خودرو های آماده استفاده می کنند. خب من از اون دسته آدماش نیستم که یه چیزی رو آماده بخرم، اگر چیزی بخوام با خودم دو دو تا چهارتا می کنم یا به این نتیجه میرسم که میتونم یا به این نتیجه میرسم که نمی تونم. در این مورد به این نتیجه رسیدم که می تونم و ایده رو یکم پرورش دادم. به این تصویر نگاه کنید.

اول از همه باید بگم برای اینکار باید از یک ون ۱۳ نفر یا بیشتر استفاده بشه و ون های کوچیکتر برای این ایده من جوابگو نیست. نه حداقل برای افرادی با قد ۱۷۵ یا بیشتر مثل من. بگذاریم در جدول زیر عناوین کلی بخش های ون رو معرفی کردم، ببینید.

کد توضیحات کد توضیحات کد توضیحات
A1 جداکننده بخش راننده و کارگو از هم A5 ردیف سوم کابینت ها B1 جداکننده اتاق نشیمن از استراحتگاه
A2 دیوار تلویزیون ترجیحا ۴۰ اینچ یا بزرگتر A6 نشیمنگاه، مبل B2 تخت خواب ها
A3 ردیف اول کابینت ها A7 ردیف چهارم کابینت ها B3 کمد لباس ها و جعبه ابزار و لاستیک زاپاس

A4

ردیف دوم کابینت ها A8 ردیف پنج کابینت ها B4 حمام و دست به آب

 

بعدا جزئیات تکمیلی اضافه خواهد شد.

سفارش پروژه و خرید موارد موجود در سایت

در صورتی که تمایل به انجام پروژه و یا قصد خرید موارد موجود در سایت را دارید، با استفاده از اطلاعات ذکر شده در این صفحه با ما در ارتباط باشید. توجه داشته باشید رعایت قوانین و احترام گذاشتن به شیوه ی کاری مجموعه الزامی است. چنانچه امکان انجام پروژه ی شما وجود داشته باشد بعد از ارزش یابی پروژه ی شما قیمت حدودی آن خدمت شما اعلام خواهد شد و در صورت تمایل پروژه ی شما تکمیل خواهد شد.

درمورد مدیریت مجموعه

ابوالفضل خزائی

با سلام و تشکر از بازدید شما؛ این وب سایت با هدف انتشار مطالب، دانش و تجربه ی من در زمینه های الکترونیک، کامپیوتر، مدیریت سرور، مکانیک و ماشین آلات صنعتی، کنسول های بازی و ... راه اندازی شده است. امیدوارم از مطالب آن استفاده کنید، لذت ببرید و با نظرات، انتقادات و پیشنهادات خودتان به پیشرفت آن کمک کنید. ابوالفضل خزائی

برای این مطلب نظری ثبت نشده است.

اولین نفری باشید که نظرتان را در رابطه با این موضوع اعلام می کنید.تذکر مهم : نام و نام خانوادگی صحیح و کامل خود را به فارسی تایپ کنید.
تذکر مهم : به پیغام هایی که در نام و نام خانوادگی، آدرس ایمیل و آیدی تلگرام یا شماره واتزاپ آن ها مغایرت وجود داشته باشد پاسخ داده نخواهد شد.
تذکر مهم : پر کردن تمامی فیلد ها با اطلاعات صحیح و معتبر برای ارسال نظر/سوال اجباری است. به نظرات و سوالاتی که اطلاعات آن ها صحیح نیست پاسخ داده نخواهد شد.
تذکر مهم : در صورتی که در ثبت اولین پیغام خود قوانین سایت را رعایت نکنید، سیستم به صورت اتوماتیک پیغام های بعدی شما را حتی در صورت اصلاح اطلاعات حذف خواهد کرد.

جدیدترین نوشته های تارنما