به تارنمای مجموعه ی AKTonics خوش آمدید

لطفا در نظر داشته باشید با توجه به مشغله ی کاری زیاد بروزرسانی سایت و اضافه کردن محتوی جدید به کندی پیش خواهد رفت. همچنین در با توجه به کمبود وقت کافی برای مواردی که در جای درست ثبت نشده اند، هرگونه نظر یا پیغامی که در جای مناسب ثبت نشده باشد بدون اطلاع قبلی حذف خواهد شد. لطفا برای راهنمایی در مورد یک مطلب خاص در بخش انتهایی همان صفحه سوال خود را ثبت کنید و برای خرید از سایت، سفارش پروژه یا پشتیبانی موارد خریداری شده از طریق صفحه ی تماس با ما روی پیام رسان واتزاپ یا تلگرام پیغام ثبت کنید. خواهشمندیم از موارد بیهوده بپرهیزید. از همراهی و شکیبایی شما متشکریم...

تاریخ انتشار Nintendo NX

style

photo_2016-05-02_11-40-39

تاریخ انتشار Nintendo NX بر حسب بیانیه ی مالی این کمپانی

متن مقاله توسط wololo ، ترجمه توسط ابوالفضل خزائی، تاریخ انتشار ۹ ادریبهشت ۱۳۹۵

هر کمپانی بزرگی به منظور محاسبات مالی دقیق نیاز به ارائه ی بیانه ی مالی رسمی در هر سال دارد. با توجه به بیانیه ی رسمی امسال نینتندو میتوان دریافت که کنسول بعدی ای کمپانی در مارچ ۲۰۱۷ همزمان با فروردین-اردیبهشت ماه ۱۳۹۵ ارائه خواهد شد. این خبر با انتظاراتی که برای انتشار این کنسول میرفت متفاوت است و ممکن است تاثیرات بدی را روی نینتندو Wiiu بگذارد.

طبق این بیانیه ی مالی، نینتندو در حال توسعه پلتفرم گیمینیگی با اسم رمز NX است که با محصولات امروز گیمینگ متفاوت است.

 همچنین در این بیانیه برای کاربران کنسول ۳DS چندین بازی در نظر گرفته شده است. بازی Pokémon Sun/Pokémon Moon در زمستان ۲۰۱۶ برای آمریکا و کمی بعد تر برای کل دنیا منتشر خواهد شد. همچنین بازی های Kirby: Planet Robobot و Metroid Prime: Federation Force برای این کنسول منتشر خواهند شد.

علاوه بر موارد بازی برنامه ای برای موبایل های هوشمند در نظر گرفته شده است و فیگور های تعاملی Amiibos نیز حضور پررنگ تری را خواهند شد.

برای عضویت در گروه تلگرام اینجا کلیک کنید.

سفارش پروژه و خرید موارد موجود در سایت

در صورتی که تمایل به انجام پروژه و یا قصد خرید موارد موجود در سایت را دارید، با استفاده از اطلاعات ذکر شده در این صفحه با ما در ارتباط باشید. توجه داشته باشید رعایت قوانین و احترام گذاشتن به شیوه ی کاری مجموعه الزامی است. چنانچه امکان انجام پروژه ی شما وجود داشته باشد بعد از ارزش یابی پروژه ی شما قیمت حدودی آن خدمت شما اعلام خواهد شد و در صورت تمایل پروژه ی شما تکمیل خواهد شد.

درمورد مدیریت مجموعه

ابوالفضل خزائی

با سلام و تشکر از بازدید شما؛ این وب سایت با هدف انتشار مطالب، دانش و تجربه ی من در زمینه های الکترونیک، کامپیوتر، مدیریت سرور، مکانیک و ماشین آلات صنعتی، کنسول های بازی و ... راه اندازی شده است. امیدوارم از مطالب آن استفاده کنید، لذت ببرید و با نظرات، انتقادات و پیشنهادات خودتان به پیشرفت آن کمک کنید. ابوالفضل خزائی

برای این مطلب نظری ثبت نشده است.

اولین نفری باشید که نظرتان را در رابطه با این موضوع اعلام می کنید.تذکر مهم : نام و نام خانوادگی صحیح و کامل خود را به فارسی تایپ کنید.
تذکر مهم : به پیغام هایی که در نام و نام خانوادگی، آدرس ایمیل و آیدی تلگرام یا شماره واتزاپ آن ها مغایرت وجود داشته باشد پاسخ داده نخواهد شد.
تذکر مهم : پر کردن تمامی فیلد ها با اطلاعات صحیح و معتبر برای ارسال نظر/سوال اجباری است. به نظرات و سوالاتی که اطلاعات آن ها صحیح نیست پاسخ داده نخواهد شد.
تذکر مهم : در صورتی که در ثبت اولین پیغام خود قوانین سایت را رعایت نکنید، سیستم به صورت اتوماتیک پیغام های بعدی شما را حتی در صورت اصلاح اطلاعات حذف خواهد کرد.

جدیدترین نوشته های تارنما