به تارنمای مجموعه ی AKTonics خوش آمدید

لطفا در نظر داشته باشید با توجه به مشغله ی کاری زیاد بروزرسانی سایت و اضافه کردن محتوی جدید به کندی پیش خواهد رفت. همچنین در با توجه به کمبود وقت کافی برای مواردی که در جای درست ثبت نشده اند، هرگونه نظر یا پیغامی که در جای مناسب ثبت نشده باشد بدون اطلاع قبلی حذف خواهد شد. لطفا برای راهنمایی در مورد یک مطلب خاص در بخش انتهایی همان صفحه سوال خود را ثبت کنید و برای خرید از سایت، سفارش پروژه یا پشتیبانی موارد خریداری شده از طریق صفحه ی تماس با ما روی پیام رسان واتزاپ یا تلگرام پیغام ثبت کنید. خواهشمندیم از موارد بیهوده بپرهیزید. از همراهی و شکیبایی شما متشکریم...

انجام پروژه های دانشجویی الکترونیک و مکانیک

style

از این پس پروژه های دانشجویی الکترونیک و پروژه های دانشجویی مکانیک که دارای اهمیت و یا پتانسیل بالایی هستند پذیرفته خواهند شد. این خدمت شامل تمامی رشته های تحصیلی می شود و با توجه به گستردگی رشته های قابل انجام موجود در مجموعه در تمامی زمینه ها قابل انجام می باشد. در صورتی تمایل به استفاده از این خدمت دارید، برای کسب اطلاعات بیشتر به ادامه مطلب مراجعه نمایید.

در صورتی که تمایل به استفاده از این خدمت دارید، توجه نمایید کلیه ی هزینه هایی که مربوط به طراحی، برنامه نویسی، خرید قطعات، انجام خدمات خارج از مجموعه و … می شود به عهده ی دانشجو است و به صورت کامل دریافت خواهد شد. همچنین پروژه ی شما باید از نظر یکی از مسئولین مجموعه خاص باشد. این به معنی دارای اهمیت یا پتانسیل بالا بودن پروژه است پس هر پروژه ای تایید نخواهد شد.

 

اطلاعات لازم برای بررسی پروژه

در صورتی که تمایل به انجام پروژه ای دارید با استفاده از شماره تلگرام یا واتزاپ ذکر شده در صفحه ی تماس با ما، پیغامی حاوی زیر ارسال نمایید.

۱-اطلاعات فردی اعم از نام، نام خانوادگی، سن و شهر سکونت دانشجو به همراه رشته ی تحصیلی و نام دانشگاه و ترم تحصیل

۲-اطلاعات کامل پروژه اعم از عنوان، محتوی، جهت استفاده، …

۳-اطلاعات تحویل پروژه اعم از زمان مورد نیاز برای تکمیل پروژه، نمره ی لحاظ شده برای پروژه و …

تذکر مهم : پیغام هایی که در فرمت پیغام بالا نباشند و یا اطلاعات فردی آن ها کامل نباشد، پاسخ داده نخواهند شد.

سفارش پروژه و خرید موارد موجود در سایت

در صورتی که تمایل به انجام پروژه و یا قصد خرید موارد موجود در سایت را دارید، با استفاده از اطلاعات ذکر شده در این صفحه با ما در ارتباط باشید. توجه داشته باشید رعایت قوانین و احترام گذاشتن به شیوه ی کاری مجموعه الزامی است. چنانچه امکان انجام پروژه ی شما وجود داشته باشد بعد از ارزش یابی پروژه ی شما قیمت حدودی آن خدمت شما اعلام خواهد شد و در صورت تمایل پروژه ی شما تکمیل خواهد شد.

درمورد مدیریت مجموعه

ابوالفضل خزائی

با سلام و تشکر از بازدید شما؛ این وب سایت با هدف انتشار مطالب، دانش و تجربه ی من در زمینه های الکترونیک، کامپیوتر، مدیریت سرور، مکانیک و ماشین آلات صنعتی، کنسول های بازی و ... راه اندازی شده است. امیدوارم از مطالب آن استفاده کنید، لذت ببرید و با نظرات، انتقادات و پیشنهادات خودتان به پیشرفت آن کمک کنید. ابوالفضل خزائی

برای این مطلب نظری ثبت نشده است.

اولین نفری باشید که نظرتان را در رابطه با این موضوع اعلام می کنید.تذکر مهم : نام و نام خانوادگی صحیح و کامل خود را به فارسی تایپ کنید.
تذکر مهم : به پیغام هایی که در نام و نام خانوادگی، آدرس ایمیل و آیدی تلگرام یا شماره واتزاپ آن ها مغایرت وجود داشته باشد پاسخ داده نخواهد شد.
تذکر مهم : پر کردن تمامی فیلد ها با اطلاعات صحیح و معتبر برای ارسال نظر/سوال اجباری است. به نظرات و سوالاتی که اطلاعات آن ها صحیح نیست پاسخ داده نخواهد شد.
تذکر مهم : در صورتی که در ثبت اولین پیغام خود قوانین سایت را رعایت نکنید، سیستم به صورت اتوماتیک پیغام های بعدی شما را حتی در صورت اصلاح اطلاعات حذف خواهد کرد.

جدیدترین نوشته های تارنما