به تارنمای مجموعه ی AKTonics خوش آمدید

لطفا در نظر داشته باشید با توجه به مشغله ی کاری زیاد بروزرسانی سایت و اضافه کردن محتوی جدید به کندی پیش خواهد رفت. همچنین در با توجه به کمبود وقت کافی برای مواردی که در جای درست ثبت نشده اند، هرگونه نظر یا پیغامی که در جای مناسب ثبت نشده باشد بدون اطلاع قبلی حذف خواهد شد. لطفا برای راهنمایی در مورد یک مطلب خاص در بخش انتهایی همان صفحه سوال خود را ثبت کنید و برای خرید از سایت، سفارش پروژه یا پشتیبانی موارد خریداری شده از طریق صفحه ی تماس با ما روی پیام رسان واتزاپ یا تلگرام پیغام ثبت کنید. خواهشمندیم از موارد بیهوده بپرهیزید. از همراهی و شکیبایی شما متشکریم...

راهنمای دریافت تمامی عروسک های Mr.Raccoon در بازی Resident Evil 2 Remake

style

در بازی Resident Evil 2 Remake پانزده عدد عروسک Mr.Raccoon وجود دارد که در صورتی که تمامی پانزده عدد مجسمه را از بین ببرید، علاوه بر باز کردن تروفی های Vermin Extermination و Complete Vermin Extermination، چاقویی را دریافت خواهید کرد که هرگز دمیج نمیخورد و نمیشکند. پیدا کردن این پانزده عروسک نسبتا راحت است، در ادامه به نحوه ی پیدا کردن این عروسک ها می پردازیم.

 

نکات مهم مرتبط با این آموزش

همانطور که در بالاتر اعلام شد، پیدا کردن و از بین بردن این پانزده عروسک نسبتا راحت است و نیاز به انجام کار خاصی ندارد. این عروسک ها را می توان به راحتی در طول بازی مشاهده کرد و با هر اسلحه ای آن ها را از بین برد. تنها نکته ی قابل ذکر این است که برخی از این عروسک ها تنها توسط یک بازیکن خاص قابل دسترسی هستند و در نهایت نیز برای گرفتن آخرین عروسک باید بازی را برای بار دوم شروع کنید. (۲nd Run)

نکته ی قابل ذکر دیگر این است که این عروسک ها دارای ترتیب نیستند و می توان با هر ترتیبی که دوست دارید آن ها را نابود کنید. همچنین این عروسک ها در طول بازی کلا یکبار بیشتر پدیدار نخواهند شد. به این معنی که حتی اگر ببازید یا سیو های مختلفی را پشت سر هم لود کنید باز هم تمامی عروسک هایی که نابود کرده اید، به همان صورت باقی خواهند ماند و مجددا پدیدار نخواهند شد. برای این بازی تنها نکته ای که مهم است این است که هر عروسک یکبار نابود شود. بعد از نابودی بار اول دیگر پدیدار نخواهد شد. این نکته از بین بردن این پانزده عروسک را بسیار راحت تر می کند.

 

موقعیت عروسک های Mr.Raccoon

در زیر موقعیت هر پانزده عدد عروسک به وضوح بر روی نقشه ذکر شده است. همچنین تصویری از استند خود عروسک نیز قرار داده شده است و برای ساده تر کردن کار شما توضیحات لازم و کاراکتری که قابل دسترسی به این عروسک ها هستند نیز ذکر شده است. با کمی دقت و حوصله می توان به راحتی این پانزده عروسک را از پیدا و چاقوی بی نهایت را بدست آورد. برای بزرگتر کردن تصاویر روی آن ها کلیک کنید.

موقعیت عروسک توضیحات

موقعیت: West Office (1F)

دسترسی: هر دو بازیکن

دفتر غربی اداره ی پلیس در طبقه ی اول بالای کمد فایل ها

موقعیت: STARS Office (2F)

دسترسی: هر دو بازیکن

دفتر استارز در طبقه دوم اداره پلیس پشت مانیتور

موقعیت: Firing Range (B1)

دسترسی: هر دو بازیکن

محل تمرین تیر اندازی در زیر زمین اداره ی پلیس

موقعیت: Break Room (1F)

دسترسی: فقط لیون

اتاق استراحت در طبقه اول بخش شرقی اداره پلیس

موقعیت: Chief’s Office hallway (2F)

دسترسی: هر دو بازیکن

خارج از دفتر رئیس پلیس در طبقه ی دوم کنار راه پله ها

موقعیت: East Storage Room (3F)

دسترسی: فقط کلیر

در انباری شرقی در طبقه سوم بالای اتاق رئیس پلیس

موقعیت: Clock Tower rear hallway (3F)

دسترسی: هر دو بازیکن

در راهروی پشتی برج ساعت در طبقه سوم اداره پلیس

موقعیت: The bus

دسترسی: فقط کلیر

روی داشبورد اتوبوس نرسیده به یتیم خانه

موقعیت: Orphanage (2F)

دسترسی: فقط کلیر

در طبقه دوم یتیم خانه روی قفسه بازی بچه ها

موقعیت: Sewer Entrance

دسترسی: فقط لیون

در ابتدای ورودی فاضلاب بعد از کشتن تمساح عظیم الجثه

موقعیت: Sewers Incinerator (Upper Level)

دسترسی: فقط لیون

در اتاق سوزاندن زباله زمانی که کنترلر بازی را به عنوان Ada در دست گرفتید.

موقعیت: Supplies Storage Room

دسترسی: هر دو بازیکن

در انبار فاضلاب قبل از جایی که دو مهره شطرنج را میگیرید.

موقعیت: NEST Laboratory Cafeteria

دسترسی: هر دو بازیکن

کافه ی نِست روی پیشخوان

موقعیت: NEST Laboratory Nap Room

دسترسی: هر دو بازیکن

اتاق استراحت نِست، برای نابود کردن این عروسک باید برق این قسمت را با ماژولاتور راه اندازی کنید.

موقعیت: RPD Side Entrance

دسترسی: هر دو بازیکن

برای دسترسی به این عروسک باید بازی را برای بار دوم شروع کنید. در ابتدای ورود به اداره ی پلیس این عروسک روی زمین در کنار بوته ها است.

 

 

دریافت تروفی و چاقوی بینهایت

اولین تروفی با عنوان Vermin Extermination بعد از نابود کردن اولین عروسک و تروفی Complete Vermin Extermination بعد از نابودن کردن تمامی پانزده عروسک به دست خواهد آمد. بعد از اینکه هر پانزده عروسک را نابود کردید می توانید از بازی خارج شده و مجددا وارد بازی شوید تا چاقوی بینهایت را در صندوق پیدا کنید. این چاقو هرگز از بین نخواهد رفت و بی نهایت است.

 

نکته ی مهم در رابطه با استفاده از آموزش های سایت

برای هر کدام از آموزش های سایت مدت بسیار زیادی وقت صرف شده است. تهیه ی بازی، پیدا کردن راه حل های مختلف، گرفتن تصاویر، ویرایش و آپلود تصاویر، تهیه و نگه داری سرور و… همگی نیازمند صرف وقت و هزینه هستند. لذا لطفا از روی آموزش های سایت کپی برداری نکنید و کلیه ی زحماتی که صرف شده است را با کمی سهل انگاری و سودجویی از بین نبرید. در صورتی که نیازمند آموزش خاصی برای این بازی یا بازی دیگری هستید. از طریق تلگرام یا واتزاپ صفحه ی تماس با ما در ارتباط باشید.

سفارش پروژه و خرید موارد موجود در سایت

در صورتی که تمایل به انجام پروژه و یا قصد خرید موارد موجود در سایت را دارید، با استفاده از اطلاعات ذکر شده در این صفحه با ما در ارتباط باشید. توجه داشته باشید رعایت قوانین و احترام گذاشتن به شیوه ی کاری مجموعه الزامی است. چنانچه امکان انجام پروژه ی شما وجود داشته باشد بعد از ارزش یابی پروژه ی شما قیمت حدودی آن خدمت شما اعلام خواهد شد و در صورت تمایل پروژه ی شما تکمیل خواهد شد.

درمورد مدیریت مجموعه

ابوالفضل خزائی

با سلام و تشکر از بازدید شما؛ این وب سایت با هدف انتشار مطالب، دانش و تجربه ی من در زمینه های الکترونیک، کامپیوتر، مدیریت سرور، مکانیک و ماشین آلات صنعتی، کنسول های بازی و ... راه اندازی شده است. امیدوارم از مطالب آن استفاده کنید، لذت ببرید و با نظرات، انتقادات و پیشنهادات خودتان به پیشرفت آن کمک کنید. ابوالفضل خزائی

برای این مطلب یک نظر ثبت شده است.

  1. محسن شاهد در تاریخ 15 تیر 1398 می فرماید :

    آفرین . بیا بزنیم تو کار دوبله خدای جنگ یک و دو در پلی دو . کارهای نرم افزاریش با من. نیاز به استدیو و دوبلور هم داریم. بعدش روی نسخه های پلی تری می تونیم کار کنیمتذکر مهم : نام و نام خانوادگی صحیح و کامل خود را به فارسی تایپ کنید.
تذکر مهم : به پیغام هایی که در نام و نام خانوادگی، آدرس ایمیل و آیدی تلگرام یا شماره واتزاپ آن ها مغایرت وجود داشته باشد پاسخ داده نخواهد شد.
تذکر مهم : پر کردن تمامی فیلد ها با اطلاعات صحیح و معتبر برای ارسال نظر/سوال اجباری است. به نظرات و سوالاتی که اطلاعات آن ها صحیح نیست پاسخ داده نخواهد شد.
تذکر مهم : در صورتی که در ثبت اولین پیغام خود قوانین سایت را رعایت نکنید، سیستم به صورت اتوماتیک پیغام های بعدی شما را حتی در صورت اصلاح اطلاعات حذف خواهد کرد.

جدیدترین نوشته های تارنما