به تارنمای مجموعه ی AKTonics خوش آمدید

لطفا در نظر داشته باشید با توجه به مشغله ی کاری زیاد بروزرسانی سایت و اضافه کردن محتوی جدید به کندی پیش خواهد رفت. همچنین در با توجه به کمبود وقت کافی برای مواردی که در جای درست ثبت نشده اند، هرگونه نظر یا پیغامی که در جای مناسب ثبت نشده باشد بدون اطلاع قبلی حذف خواهد شد. لطفا برای راهنمایی در مورد یک مطلب خاص در بخش انتهایی همان صفحه سوال خود را ثبت کنید و برای خرید از سایت، سفارش پروژه یا پشتیبانی موارد خریداری شده از طریق صفحه ی تماس با ما روی پیام رسان واتزاپ یا تلگرام پیغام ثبت کنید. خواهشمندیم از موارد بیهوده بپرهیزید. از همراهی و شکیبایی شما متشکریم...

راهنمای بازکردن تمامی گاوصندوق های بازی Resident Evil 2 Remake

style

در بازی Resident Evil 2 Remake هشت گاوصندوق(یا قفل رمزدار) وجود دارد که در صورتی که اولین گاوصندوق را باز کنید، تروفی First Break-In و در صورتی که تمامی این گاوصندوق ها را باز کنید، تروفی Master of Unlocking را باز خواهید کرد. پیدا کردن این هشت گاوصندوق نسبتا راحت است و نیاز به تلاش چندانی ندارد، در ادامه به نحوه ی پیدا کردن این گاوصندوق ها و رمز تمامی آن ها می پردازیم.

 

نکات مهم مرتبط با این آموزش

تنها نکته ی قابل ذکر این است که تمامی این گاوصندوق ها در این آموزش روی استوری بار اول لیون باز خواهند شد. روی استوری بار دوم ممکن است رمز برخی گاوصندوق ها متفاوت باشد. یا در برخی مواقع دسترسی با کلیر وجود نداشته باشد. کلیه ی تصاویر زیر در استوری اولین بار لیون گرفته شده است. پیدا کردن رمز این هشت گاوصندوق و باز کردن آن ها نسبتا راحت است.

 

موقعیت گاوصندوق ها

در زیر موقعیت هر هشت گاوصندوق به وضوح بر روی نقشه ذکر شده است. همچنین تصویری از خود گاوصندوق نیز قرار داده شده است و برای ساده تر کردن کار شما توضیحات لازم برای دسترسی به این گاوصندوق ها نیز ذکر شده است. با کمی دقت و حوصله می توان به راحتی هشت گاوصندوق را دریافت و تروفی های آن را بدست آورد. برای بزرگتر کردن تصاویر روی آن ها کلیک کنید.

موقعیت گاوصندوق توضیحات
موقعیت: Police Station 1F, West Office

دفتر غربی میز لیون قفل سمت چپ

رمز قفل: NED

موقعیت: Police Station 1F, West Office

دفتر غربی میز لیون قفل سمت راست

رمز قفل: MRG

موقعیت: Police Station 1F, West Office

دفتر غربی داخل گاوصندوق داخل اتاق کناری

رمز گاوصندوق: چپ۹، راست۱۵، چپ۷

موقعیت: Police Station 2F, Shower Room

حمام طبقه دوم روی کمد رو به روی در

رمز قفل: CAP

موقعیت: Police Station 3F, Hallway

راهروی طبقه سوم کمد انتهای راهرو

رمز قفل: DCM

موقعیت: Police Station 2F, Waiting Room

اتاق انتظار طبقه دوم بخش شرقی اداره پلیس

رمز گاوصندوق: چپ۶، راست۲، چپ۱۱

موقعیت: Sewers (Upper), Control Room

بخش بالایی فاضلاب اتاق کنترل

رمز قفل: SZF

موقعیت: Sewers (Middle), Treatment Pool Room

خارج از اتاق مانیتور بخش میانی فاضلاب

رمز گاوصندوق: چپ۲، راست۱۲، چپ۸

 

نکته ی مهم در رابطه با استفاده از آموزش های سایت

برای هر کدام از آموزش های سایت مدت بسیار زیادی وقت صرف شده است. تهیه ی بازی، پیدا کردن راه حل های مختلف، گرفتن تصاویر، ویرایش و آپلود تصاویر، تهیه و نگه داری سرور و… همگی نیازمند صرف وقت و هزینه هستند. لذا لطفا از روی آموزش های سایت کپی برداری نکنید و کلیه ی زحماتی که صرف شده است را با کمی سهل انگاری و سودجویی از بین نبرید. در صورتی که نیازمند آموزش خاصی برای این بازی یا بازی دیگری هستید. از طریق تلگرام یا واتزاپ صفحه ی تماس با ما در ارتباط باشید.

سفارش پروژه و خرید موارد موجود در سایت

در صورتی که تمایل به انجام پروژه و یا قصد خرید موارد موجود در سایت را دارید، با استفاده از اطلاعات ذکر شده در این صفحه با ما در ارتباط باشید. توجه داشته باشید رعایت قوانین و احترام گذاشتن به شیوه ی کاری مجموعه الزامی است. چنانچه امکان انجام پروژه ی شما وجود داشته باشد بعد از ارزش یابی پروژه ی شما قیمت حدودی آن خدمت شما اعلام خواهد شد و در صورت تمایل پروژه ی شما تکمیل خواهد شد.

درمورد مدیریت مجموعه

ابوالفضل خزائی

با سلام و تشکر از بازدید شما؛ این وب سایت با هدف انتشار مطالب، دانش و تجربه ی من در زمینه های الکترونیک، کامپیوتر، مدیریت سرور، مکانیک و ماشین آلات صنعتی، کنسول های بازی و ... راه اندازی شده است. امیدوارم از مطالب آن استفاده کنید، لذت ببرید و با نظرات، انتقادات و پیشنهادات خودتان به پیشرفت آن کمک کنید. ابوالفضل خزائی

برای این مطلب نظری ثبت نشده است.

اولین نفری باشید که نظرتان را در رابطه با این موضوع اعلام می کنید.تذکر مهم : نام و نام خانوادگی صحیح و کامل خود را به فارسی تایپ کنید.
تذکر مهم : به پیغام هایی که در نام و نام خانوادگی، آدرس ایمیل و آیدی تلگرام یا شماره واتزاپ آن ها مغایرت وجود داشته باشد پاسخ داده نخواهد شد.
تذکر مهم : پر کردن تمامی فیلد ها با اطلاعات صحیح و معتبر برای ارسال نظر/سوال اجباری است. به نظرات و سوالاتی که اطلاعات آن ها صحیح نیست پاسخ داده نخواهد شد.
تذکر مهم : در صورتی که در ثبت اولین پیغام خود قوانین سایت را رعایت نکنید، سیستم به صورت اتوماتیک پیغام های بعدی شما را حتی در صورت اصلاح اطلاعات حذف خواهد کرد.

جدیدترین نوشته های تارنما