به تارنمای مجموعه ی AKTonics خوش آمدید

لطفا در نظر داشته باشید با توجه به مشغله ی کاری زیاد بروزرسانی سایت و اضافه کردن محتوی جدید به کندی پیش خواهد رفت. همچنین در با توجه به کمبود وقت کافی برای مواردی که در جای درست ثبت نشده اند، هرگونه نظر یا پیغامی که در جای مناسب ثبت نشده باشد بدون اطلاع قبلی حذف خواهد شد. لطفا برای راهنمایی در مورد یک مطلب خاص در بخش انتهایی همان صفحه سوال خود را ثبت کنید و برای خرید از سایت، سفارش پروژه یا پشتیبانی موارد خریداری شده از طریق صفحه ی تماس با ما روی پیام رسان واتزاپ یا تلگرام پیغام ثبت کنید. خواهشمندیم از موارد بیهوده بپرهیزید. از همراهی و شکیبایی شما متشکریم...

راهنمای دریافت تمامی فیلم های نگاتیو در بازی Resident Evil 2 Remake

style

در بازی Resident Evil 2 Remake پنج فیلم نگاتیو وجود دارد که در طول بازی می توان آن ها را پیدا و دریافت کرد. هر چند که  به صورت مستقیم گرفتن این پنج فیلم تروفی خاصی را برای شما باز نخواهد کرد و تنها یک رکورد باز خواهد شد. یکی از فیلم ها تروفی خاصی را به همراه دارد که در ادامه به نحوه ی گرفتن آن می پردازیم.

 

نکات مهم مرتبط با این آموزش

تنها نکته ی قابل ذکر این است که فیلم پنجم تنها در دومین سری بازی قابل دریافت است. کلیه ی چهار فیلم دیگر توسط هر دو بازیکن قابل دسترسی هستند و محدودیت خاصی ندارند.

 

موقعیت فیلم های نگاتیو

در زیر موقعیت هر پنج فیلم نگاتیو به وضوح بر روی نقشه ذکر شده است. همچنین تصویری از خود فیلم نگاتیو نیز قرار داده شده است و برای ساده تر کردن کار شما توضیحات لازم برای دسترسی به این اسلحه ها نیز ذکر شده است. با کمی دقت و حوصله می توان به راحتی چهار اسلحه را دریافت و رکورد آن را بدست آورد. برای بزرگتر کردن تصاویر روی آن ها کلیک کنید.

موقعیت فیلم های نگاتیو توضیحات

موقعیت: Police Station 1F, Safety Deposit Room

اتاق صندوق امانات داخل قفسه شماره ۱۰۶

تصویر راهنمای معما اتاق هنر

موقعیت: Police Station B1, Firing Range

داخل اتاق کناری محل تمرین تیر اندازی در زیرزمین اداره پلیس روی میز
رمز قفل انتهای راهرو طبقه سوم اداره پلیس

موقعیت: Sewers (Upper), Workroom

اتاق کار بخش بالایی فاضلاب روی میز
آیتم های مخفی توضیح داده شده در ادامه ی آموزش

موقعیت: Police Station 2F, S.T.A.R.S. Office

کشوی میز وسکر بعد از ظاهر کردن عکس قبلی
تصویری از ربکا

موقعیت: Police Station 2F, Lounge

اتاق کناری کتابخانه طبقه دوم اداره ی پلیس روی میز کنار دیوار
راه حل مجسمه ی شیر طبقه دوم برای بار دوم بازی

 

مکان مخفی مشخص شده در فیلم نگاتیو Hiding Place

همانطور که از عنوان نوشته شده روی فیلم نگاتیو مشخص هست، این فیلم حاوی دو تصویر است که تنها بعد از ظاهر کردن این قابل دسترسی هستند. بعد از اینکه فیلم را ظاهر کردید، می توانید با استفاده از موقعیت های زیر روی نقشه این به آیتم های مخفی دسترسی پیدا کنید. برای بزرگتر کردن تصاویر روی آن ها کلیک کنید.

موقعیت آیتم مخفی توضیحات

موقعیت: Police Station 2F, S.T.A.R.S. Office

کشوی میز وسکر شامل آپگرید اسلحه و یک فیلم دیگر
موقعیت: Police Station 1F, Press Room
مهمات داخل کشوی میز

 

نکته ی مهم در رابطه با استفاده از آموزش های سایت

برای هر کدام از آموزش های سایت مدت بسیار زیادی وقت صرف شده است. تهیه ی بازی، پیدا کردن راه حل های مختلف، گرفتن تصاویر، ویرایش و آپلود تصاویر، تهیه و نگه داری سرور و… همگی نیازمند صرف وقت و هزینه هستند. لذا لطفا از روی آموزش های سایت کپی برداری نکنید و کلیه ی زحماتی که صرف شده است را با کمی سهل انگاری و سودجویی از بین نبرید. در صورتی که نیازمند آموزش خاصی برای این بازی یا بازی دیگری هستید. از طریق تلگرام یا واتزاپ صفحه ی تماس با ما در ارتباط باشید.

سفارش پروژه و خرید موارد موجود در سایت

در صورتی که تمایل به انجام پروژه و یا قصد خرید موارد موجود در سایت را دارید، با استفاده از اطلاعات ذکر شده در این صفحه با ما در ارتباط باشید. توجه داشته باشید رعایت قوانین و احترام گذاشتن به شیوه ی کاری مجموعه الزامی است. چنانچه امکان انجام پروژه ی شما وجود داشته باشد بعد از ارزش یابی پروژه ی شما قیمت حدودی آن خدمت شما اعلام خواهد شد و در صورت تمایل پروژه ی شما تکمیل خواهد شد.

درمورد مدیریت مجموعه

ابوالفضل خزائی

با سلام و تشکر از بازدید شما؛ این وب سایت با هدف انتشار مطالب، دانش و تجربه ی من در زمینه های الکترونیک، کامپیوتر، مدیریت سرور، مکانیک و ماشین آلات صنعتی، کنسول های بازی و ... راه اندازی شده است. امیدوارم از مطالب آن استفاده کنید، لذت ببرید و با نظرات، انتقادات و پیشنهادات خودتان به پیشرفت آن کمک کنید. ابوالفضل خزائی

برای این مطلب نظری ثبت نشده است.

اولین نفری باشید که نظرتان را در رابطه با این موضوع اعلام می کنید.تذکر مهم : نام و نام خانوادگی صحیح و کامل خود را به فارسی تایپ کنید.
تذکر مهم : به پیغام هایی که در نام و نام خانوادگی، آدرس ایمیل و آیدی تلگرام یا شماره واتزاپ آن ها مغایرت وجود داشته باشد پاسخ داده نخواهد شد.
تذکر مهم : پر کردن تمامی فیلد ها با اطلاعات صحیح و معتبر برای ارسال نظر/سوال اجباری است. به نظرات و سوالاتی که اطلاعات آن ها صحیح نیست پاسخ داده نخواهد شد.
تذکر مهم : در صورتی که در ثبت اولین پیغام خود قوانین سایت را رعایت نکنید، سیستم به صورت اتوماتیک پیغام های بعدی شما را حتی در صورت اصلاح اطلاعات حذف خواهد کرد.

جدیدترین نوشته های تارنما